1. Lucifer 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    284

  Lucifer, cehennemdeki şeytani yaşamından fazlasıyla yorulmuştur. Kısa süre sonra da kendisini bekleyecek olan ikinci yaşamına dahil olacaktır. Artık, hain planlar ve insanların akıllarını çelmek gibi alışkanlıklarını unutmaya çalışacaktır. Bu durum sakin yaşamı arayış arzusunun da bir sonucundur. Yanında sağ kolunu da beraberinde götürecektir. Çünkü bu zamana kadar her işinde ona alışmıştır. Lucifer 1. Sezon 1. Bölüm izle Lucifer’in cehennem melekliğinden istifa etmesi ve yeni bir hayata başlaması üzerinde ilerleyecek. Karakterin yeni hayatının merkezinde Melekler Şehri olarak bilinen Los Angeles bulunacaktır. İlk başlarda sorunları bulunan bir pop divasıyla arkadaş olma fırsatı bulacaktır. Katilinden intikam alabilmek adına, büyük bir mücadelenin de fitilini ateşleyecektir.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı