1. Lucifer 1. Sezon  -  10. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 10. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    259

  Yakın zamanda yaşanılan restoratör cinayeti hem Lucifer’i hem de Chloe’yi büyük bir sorumlulukla karşı karşıya bırakacak. Karakterin tanınmış bir sima olması, yukarıdan daha fazla bastırılmasını sağlayacak ve bu durum doğrudan ikiliye de yansıyacak. Mağdurun oğluyla röportaj yapacak olan ikili, kendisinin tavırları ve duygusal yaklaşımıyla alakalı şüphelere sahip olacaklar. Lucifer 1. Sezon 10. Bölüm izle Restoratör soruşturmasının, ikiliyi bir hayli terletmesini temel alacak. Bütün bu gelişmelerin üzerine Chloe, kişisel yaşamına ait daha büyük bir gelişmeye şahit olacak. Uzun zamandır ayrı kaldığı annesinin, hayatında yeniden yer edinmesiyle birlikte neye inanacağını bilemeyecek. Kendisinin sorunlu bir ailenin problemleriyle uğraşması, Lucifer açısından farklı bir deneyim olacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı