1. Lucifer 1. Sezon  -  11. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 11. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    307

  Lucifer, insanı davranışlar ve duyguları yakından tanımaya başlayacak. Alışma sürecinde gözlemleyeceği davranışları algılamakta güçlük çekecek. Bu nedenle de kendisinin, farklı duygular etrafında dolaştığını gözlemleyecek. Yeni kimliğinde bu yönleri de barındırmak konusunda istekli olacak. Tavrını bu yönde sergileyecek. Lucifer 1. Sezon 11. Bölüm izle Lucifer’in hayırseverliğe atılmasını aktaracak. Karakter, kısa zaman önce hayatını kaybeden bir hayırseverden etkilenip, karşılıksız olarak başkalarına iyilik yapmaya kalkışacak. Başlangıçta Los Angeles hayır kurumuna bir miktar bağışta bulunacak. Yıllarca kötülüğe hizmet etmesinin kefaretini bu şekilde ödeyebileceğini düşünecek. Her anlamda, kendine yetebilmeye çalışacak. Bir miktar farklı hissettiğini de kabullenecek. Ancak ne çeşit bir süreçten geçtiğini anlayamayacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı