1. Lucifer 1. Sezon  -  12. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 12. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    272

  Şehir sakinleri, Şöhret Kaldırımı merkezli cinayet etrafında toparlanacak. Kaldırım üzerinde öldürülen kadının cansız bedeni, beraberinde birçok soruyu da ortaya çıkaracak. Başlarda tek bir kişi tarafından yürütüldüğü düşünülen cinayetin, sonrasında bazı ipuçlarıyla birlikte analizi yapılıp, grup işi olduğu tespit edilecek. Lucifer 1. Sezon 12. Bölüm izle Lucifer’in mazideki bilgilerini, sahada kurtarmasını aktaracak. Karakter, kaldırımda manipüle edilmeye çalışılır türden beşgen şekil keşfedecek. Bunun köklü bir Satanizm geleneği olduğunun bilincinde bulunan karakter, ortada tehlikeli bir satanist grup olduğunu düşünecek. İddialarını güçlendirmek için olay yerinde birkaç ipucu daha toplamaya çalışacak. Sonrasında şehirde, benzer faaliyetlere rastlayıp rastlanmadığını tespit etmek isteyecek. Ulaşacağı sonuçlar pek bir yol ilerlemesini sağlamayacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı