1. Lucifer 1. Sezon  -  13. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 13. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    295

  Lucifer, hayatına dair gelişmeleri üzücü bir şekilde takip edecek. Çünkü aklının almayacağı bir cinayetin faili olarak gösterilecek. Bu nedenle de bir an önce kendini aklayabilmenin bir yolunu bulmaya çalışacak. Hayatının her ne kadar sona ereceğini düşünse de biraz daha fazla temkinli olmak isteyecek. Lucifer 1. Sezon 13. Bölüm izle Chloe’nin Lucifer için yardımını temel alacak. Karakterin kötü yanlarını sezse de bu derece bir cinayeti işleyeceğine dair inancı olmayacak. Fakat bütün ipuçlarının kendisini işaret etmesine de kayıtsız kalacak. Sonraki süreçte havaalanında bir dizi gelişme yaşayacaklar. Elde edecekleri sonuç için canlarını ortaya koyacak olan karakterler, Lucifer’in adalet önünde temize çıkması için sınırlarını zorlayacaklar.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı