1. Lucifer 1. Sezon  -  2. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 2. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    337

  Chloe adındaki karakter, paparazzilerden kaçmaya yeltendiği esnada hayatını kaybeden bir film yıldızının oğlunun ölümü üzerinde duracaktır. Bu ölüm soruşturması kendisine bir başka gelecektir. Arkasında farklı olayların bulunduğunu düşünecektir. Ancak soruşturmaya dair pek bir somut sonuçlara ulaşamayacaktır. Son çare olarak da Lucifer’in desteğini isteyecektir. Lucifer 1. Sezon 2. Bölüm izle Chloe’nin Lucifer’in yardımı alması merkezli olayları aktaracaktır. Maze ile Amenadiel’in sürpriz ziyaretleri Lucifer’i şaşırtacaktır. Karakterler, Lucifer’in yeniden cehenneme dönmesine ikna etmek üzere gelmiştirler. Fakat Lucifer’in şimdiki hayatından büyük haz ve keyif duyduğunu gözlemleyecekler. Bu duruma karşılık bile kendisini ikna etme çabalarına girişecekler. Onu etkilemenin zor olduğunu da es geçmek istemeyecekler.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı