1. Lucifer 1. Sezon  -  3. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 3. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    325

  Chloe, 22 yaşındaki oyun kurucunun arkadaşının sonrasında, yüzme havuzunda esrarengiz bir şekilde ölen kadının soruşturmasına yoğunlaşacak. Soruşturmaya ait birçok detayı irdeleyecek. Fakat, halen gizli kapaklı yerlerde başka ipuçlarının da bulunabileceğini düşünecek. Çünkü, vaka kendisine intihar ihtimalini hiç düşündürmeyecek. Bu soruşturma da belli düzeyde esrarengiz noktaları barındıracak. Bir öncesi sefer yaptığı gibi Lucifer’e danışmanın mantıklı olacağını düşünecek. Lucifer 1. Sezon 3. Bölüm izle Havuzda ölen kadın hakkındaki soruşturma merkezli ilerleyecek. Debra, Ali ve Ronnie’nin de dahilinde gelişen olaylar duygusal anlamda kendilerini farklı hissetmelerine yol açacak. Lucifer, davranışları ve tavırlarını kontrol etmekte zorlanacak. Nasıl bir imaja sahip olması gerektiğine dair yol çizmesi gerekecek.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı