1. Lucifer 1. Sezon  -  4. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    290

  Lucifer tarafından Chloe’nin hayatının neresinde olması gerektiği, büyük bir merak konusu olacak. Kendisini baştan çıkarmak zorunda olduğuna kanaat getirecek. Bu nedenle de benzer şekilde davranmayı bir kenara bırakmaya çalışacak. Sonraki süreçte duygusal yakınlaşma ilk amacı olacak. Birçok kez bunu denese de pek bir etki gösteremeyecek. Lucifer 1. Sezon 4. Bölüm izle Lucifer’in Chloe’yi cezbetmek için çeşitli hamleler uygulamasını merkez alacak. Baştan çıkarmak durumunda kaldığını düşünecek. Öte yandan kayıp bir kızın ele alınmasıyla birlikte, yeniden beraber çalışacaklar. Amenadiel cephesinde Lucifer kaynaklı endişeleri Maze’ye dile getirilecek. Maze, kendisine yöneltilen ithamların isabetlilik ve doğruluk oranına sahip olduğunu büyük bir ciddiyetle kabullenecek.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı