1. Lucifer 1. Sezon  -  5. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 5. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    312

  Lucifer, sıradan bir defilede yapılan çekimden fazlasıyla etkilenecek. Öte yandan Chloe’ye dair hisleri de büyük anlamda somut bir tavır kazanacak. Bu konuda pek bir şüphesi bulunmayacak. Sadece nasıl davranması gerektiği konusunda kararsız kalacak. İnsan ruhunun nasıl okşanacağına dair detayları keşfetmeye çalışacak. Lucifer 1. Sezon 5. Bölüm izle Chloe’nin yeni bir davayı da eline alabilmesi adına Lucifer’in yalvarmasını aktaracak. Maze, Amenadiel’e cehenneme yeniden dönmek istediği konusundaki görüşlerini sunacak. Dr. Linda’ya ait gelişmeler tamamen gidişatı değiştirecek. Büyük bir olay yaşanmayana kadar stabil durumlarını biraz daha sürdürmeye çalışacaklar. Lucifer’in sadece bir anlık zevk uğruna böyle bir yaşamı seçtiğini düşünecekler. Öte yandan dünya atmosferine ait bazı detayları gözlemleyecekler.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı