1. Lucifer 1. Sezon  -  6. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 6. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    255

  Lucifer tarafından Chloe, bir cinayet konusunda yok sayılacak. Bu cinayetin konusunun bisiklet çetesi olmasıysa olayları fazlasıyla şaibeli kılacak. Soruşturmasından sıkılmasının ardından, Chloe’yi yok edecek. Bu durum, bazı değer yargılarını yeniden anlamlandırmaya itecek. Lucifer 1. Sezon 6. Bölüm izle Bisiklet çetesi temalı cinayet soruşturmasının, detaylarının Lucifer ile Chloe’yi ters düşürmeleri üzerinde ilerleyecektir. Lucifer, bunun sonucunda kişisel açıdan bir şeyler keşfedecek ancak duygularının da suçu sırasında çalındığına şahit olacaktır. Artık dünyadaki imajını belirli kalıplara oturtmak isteyecektir. Bu zamana kadar sergilemiş olduğu davranışlar, kendi akıl süzgecinden geçmek durumunda kalacaktır. Hiçbir konuda yanlış yapmadığını benimsese de bazı şeyleri değiştirmesi için geç olmadığına kanaat getirecektir.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı