1. Lucifer 1. Sezon  -  7. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 7. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    261

  Lucifer tarafından, muhtemel olmayan bir müttefik tespit edilecek. Sonrasında çalınan kabın içeriğinde ne bulunduğunu tespit ederek, soru işaretlerini cevaplandırmaya çalışacak. Öte yandan iç güdü olarak bazı değişimler yaşadığını istemeyerek de olsa kabullenmek zorunda kalacak. Lucifer 1. Sezon 7. Bölüm izle Lucifer’in yeni müttefikine karşı, bazı fedakarlıklarda bulunması üzerinde şekillenecek. Chloe ise soruşturmalar içinde boğulmaya devam edecek. Palmetto davası son zamanlarını en meşgul eden soruşturması olacak. Öte yandan soruşturmanın derinliklerine inip, seyrini değiştirecek türden bir gerçeğe ulaşacağı ipucunu keşfedecek. Büyük bir titizlikle ilmek ilmek ilerlediği soruşturmada, elde ettiği verileri yasal dayanaklarla harmanlamaya çalışacak. Ulaşacağı sonuçlar fazla miktarda şaşırmasına neden olacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı