1. Lucifer 1. Sezon  -  8. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 8. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    321

  Lucifer ile Chloe arasındaki duyguların yavaş yavaş ortaya çıkması her iki karakterin de strese girmelerine yol açacak. Duygularını bir kenara bırakan karakterler, önlerindeki terapist cinayetini açığa kavuşturmaya çalışacaklar. Soruşturma konusunda az ipucunun bulunması ve aydınlatmak için de yetersiz olması ikiliyi başka bir yolu seçmeye itecek. Lucifer 1. Sezon 8. Bölüm izle Lucifer ile Chloe’nin Dr. Linda’ya başvurmalarını temel alacak. İlerleyen süreçte Malcolm, vurulduğu geceye dair Chloe ile yüzleşme gereksinimi duyacak. İkili arasında sarf edilecek sözler, Lucifer’i de rahatsız edecek. Chloe ise kendisini bu derce kıskanmasına şaşıracak. Lucifer kanadında bazı şeylerin beklediğinden daha uzun zaman aldığı kabullenilecek. Bu nedenle de daha cesur davranmaya çalışacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı