1. Lucifer 1. Sezon  -  9. Bölüm

  Lucifer 1. Sezon 9. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    276

  Lucifer, papaz tarafından yöneltilen sıra dışı bir yardım çağrısı alacak. Papazın endişeli tavrı, konunun ciddiyeti bakımından önemli olacak. Papaz tarafından yardımın Lucifer’den talep edilmesi, belirli bir evrede mantıklı seçim olarak benimsenecek. Lucifer 1. Sezon 9. Bölüm izle Lucifer’in papazın yardım talebine cevap vermesi üzerinde ilerleyecek. Papaz, yakınlarda konumlanan gençlik merkezinin, uyuşturucu ağına sahip olduğunu öne sürecek. Bu şüphelerine dair bazı somut detayları da paylaşma gereksinimi duyacak. Diğer taraftan Dan, farkında olmadan Malcolm’un yakın takibine maruz kalacak. Kendisi her ne kadar bunu uzun süre fark edemeyecek olsa da Malcolm, temkinli yaklaşmayı elden bırakmayacak. Bu takip kendisini hayal bile edemeyeceği soru işaretleriyle karşı karşıya bırakacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı