1. Lucifer 2. Sezon  -  1. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    344

  Lucifer ile Chloe, yeni katledilen bir ünlünün cinayetinin soruşturmasında rol alacaklar. Öte yandan tıbbi bir muayene esnasında, Lucifer Chloe adına hamle yapmaya başlayacak. Annesinin cehennemden bir şekilde kaçmasının haberini henüz alamayacak. Bu nedenle de hayatına olağan şekilde devam edecek. Lucifer 2. Sezon 1. Bölüm izle Lucifer’in annesinin, oğlu için cehenneme terk etme sürecini yansıtacak. Maze’nin de buna karşılık ortadan kaybolması hem Lucifer hem de Amenadiel tarafından endişeyle karşılanacak. Çünkü karakterin şeytanı taraflarının öngörülemeyecek türden vahşete dönüşebileceğinden emin olacaklar. Amenadiel, Maze’nin yokluğundan fırsat bilerek örnekleyip Lucifer’e teklifini yeniden sunacak ve dünyanın kendilerine göre olmadığının en büyük kanıtı olarak görecek.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı