1. Lucifer 2. Sezon  -  2. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 2. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    306

  Lucifer ile annesinin yeni cinayet bölgesinde karşılaşmaları, Lucifer’in aklına başka soru işaretlerini düşürecek. Annesi ve cinayet arasında bağlantı olabileceğini hisseden karakter, annesinin kendisini aklamak için sarf ettiği sözlere de inanacak seviyeye erişecektir. Kendisinin masum olduğundan emin bir şekilde, oğluna savunma yapan karakter hayatına olağan devam etmek isteyecek. Lucifer 2. Sezon 2. Bölüm izle Lucifer’in annesinin cinayet işlemiş olabileceği ihtimaliyle endişelenmesini temel alacak. Chloe ile davayı açığa kavuşturmak adına araştırma yapacak olan karakter, kendi yokluğunda yeni bir vakaya daha imza atmaması için annesini Maze’ye emanet etme gereksinimi duyacak. En azından masum olduğunu tescilleyene kadar ona suçluymuş gibi yaklaşmak isteyecek.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı