1. Lucifer 2. Sezon  -  3. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 3. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    323

  Sosyal medya platformlarından birisi kullanılarak, işlenen iki cinayete dair video görüntüleri paylaşılacak. Bu görüntüler kısa sürede geniş bir kitleyi etrafında toplayacak. Lucifer ve Chloe, görüntüleri analiz edip, çeşitli ipuçları elde etmeye çalışacaklar. Sonrasında cinayetlerin bir seri katil tarafından yürütüldüğünü tespit edecekler. Lucifer 2. Sezon 3. Bölüm izle Ortaya çıkan bir sosyal medya seri katilinin, akıbetine yönelik soruşturmayı ele alacak. Lucifer annesiyle kötü süregelen ilişkilerini, rayına oturtmak isteyecek. Amenadiel ise güç kaybı problemiyle karşı karşıya kalacak. Bu durum yaşama sevincini elinden almış olsa da Linda ile tanışmasının da en büyük aracılığını üstlenecek. İkili keyifli bir sohbet sonrasında, birbirlerini daha yakından tanımaya çalışacaklar.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı