1. Lucifer 2. Sezon  -  4. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    328

  Chloe ve Lucifer’in yeni soruşturmaları genç organlarını zehirlenmesi üzerine olacak. Karakterler, olay ile alakalı tespitlerini yaptıktan sonra ipuçlarını taramaya başlayacaklar. Kendilerine karşı olağanın dışında gelişen gelişmeler gözlemlenecek. Gözlem yapan karakterler, kimsenin görmediği taraflara yönelecekler. Lucifer 2. Sezon 4. Bölüm izle Organ zehirlenmesinin soruşturulma süreci ışığında ilerleyecek. Arkadaşlık süreçlerini tazeleme yoluna gidecek olan Chloe için naif tavrı devam edecek. Maze’nin kendisine yönelttiği davete biraz soğuk yaklaşsa da karakterin iknaları neticesinde katılmaya karar verecek. Sadece aralarındaki buzları eritmek adına çıktıkları bu organizasyonun, aslında Lucifer ile Maze’nin kendisine karşı giriştikleri bir iddianın ana nedeni olduğundan haberdar olmayacak ve fazlasıyla iyi hissetmeye çalışacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı