1. Lucifer 2. Sezon  -  5. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 5. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    279

  Lucifer’in yeni soruşturması kendisine büyük bir şok yaşatacak. Çünkü, kendisi tarafından en sevilen aksiyon filminin ana karakteri, cinayetin mağduru olacak. Duygusal anlamda yeteneklerini kendisiyle karşılaştırdığı karakterin ölümü, kendisini de fazlasıyla sarsacak. Lucifer 2. Sezon 5. Bölüm izle Lucifer’in kişisel yönden önem gösterdiği karakterin soruşturma sürecine ışık tutacak. Beklenilmeyen bir anda Uriel’in ortaya çıkması herkesi şaşırtacak. Özellikle de Amenadiel’e karşı güçlerini kaybettiğini kabullendirme çabası, karakteri köşeye sıkıştıracak. Uriel, Lucifer ve Chloe’nin anneleriyle ilişkilerini düzeltmeleri gerekecek. Bunun içinde tatlı bir mücadeleye başlayarak, aralarındaki buzları eritmeye çalışacaklar. Soruşturma sürecine de yansıyan bu ruh halleri, eskiye oranla daha motive ve aktif hamleler yapmalarını sağlayacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı