1. Lucifer 2. Sezon  -  6. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 6. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    328

  Lucifer ile Chloe’nin olay yerinde tartışmaları imajlarının fazlasıyla sarsılmasına yol açacak. Üstelik, yaşadıkları fikir mücadelesinin kendilerinin bağlarını da etkileyeceğinin bilincinde olacaklar. Soruşturma, bu anlaşmazlık kaynaklı olarak biraz daha geç sonuca kavuşturulacak. Lucifer 2. Sezon 6. Bölüm izle Lucifer ve Chloe’nin bir anda düştükleri ters durumu merceğe alacak. Soruşturmanın reaksiyon nedeniyle bu sürece geldiğini de kabullenmeleri gerekecek. Cadılar Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte, her birini farklı heyecanlar saracak. Amenadiel, Maze ve Charlotte tarafından bu önemli gün, Trixie adındaki oyun oynanarak değerlendirilmeye çalışılacak. Oyunda amatör olsalar da gidişatından her biri memnuniyet duyacak. Bu oyun sayesinde fazlasıyla olumlu ve güzel etkilenecekleri samimi anlar yaşayacaklar.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı