1. Lucifer 2. Sezon  -  7. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 7. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    325

  Chloe, babasının katiliyle alakalı gelişmelere tanık olacak. Uzun zaman önce kendisinin ölümüne yol açan mahkûm, şiddete maruz kalarak öldürülecek. Bu ölümün, bazı şeylerin üzerini kapatmak amacıyla tezgahlandığı düşüncesi oluşacak. Bu şüphelerinin üzerine gitmeye karar verecek. Lucifer 2. Sezon 7. Bölüm izle Babası ve Chloe’nin eski anılarının canlanmasını temel alacak. Chloe, ortaya çıkan yepyeni delillerin, başka yönlere doğru yol gösterip göstermediğini bulmaya çalışacak. Maze, sıradan bir insan gibi iş arama girişimlerinde bulunacak. Diğer taraftan Lucifer için normal tavırlar sergilemesi gündeme gelecek. Bu konuda Dan’ı takip ederek, olağan bir tavır takınmaya çalışacak. Çünkü bunu en iyi şekilde karakterin yapabildiğini düşünecek.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı