1. Lucifer 2. Sezon  -  8. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 8. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    332

  Sıradan bir insanın, beklenmedik bir şekilde Azrail’in kılıcını çalarak ele geçirmesi, ekibin ve Lucifer’in paniğe kapılmasına yol açacak. Faaliyet üzerinde araştırmalarını arttıran karakterler, yerel yoga stüdyolarından birisini işaret eden bir gelişmeye tanık olacaklar. Lucifer 2. Sezon 8. Bölüm izle Lucifer ve ekibin, tehlikeli kılıcı yeniden ele geçirmek adına girişecekleri çabayı yansıtacaktır. Chloe, destek vererek şehirde ortaya çıkabilecek büyük bir katliamın önüne geçmeye çalışacaktır. Lucifer için geç kalınan her dakikada, katliama bir o kadar yaklaşıldığı fikri hâkim olacaktır. Ella’nın yardımını isteyecek olan karakter, kendisinin bu koşullara bağlı olarak sınırlarını aşmasından korkacaktır. Ella, kendisinden beklenilen yardımı ekibe ve Lucifer’e sunacaktır.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı