1. Lucifer 2. Sezon  -  9. Bölüm

  Lucifer 2. Sezon 9. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    332

  Lucifer ve Chloe, Lux’un binasının sahibine dair bir cinayet soruşturmasına dahil olacaklar. Bina sahibinin şüpheli ölümü, kendilerine bir dizi araştırma yapma gereği duyuracak. Çünkü, suçluların bu konuda fazlasıyla yetenekli olduklarını kabullenecekler. Lucifer 2. Sezon 9. Bölüm izle Yeni cinayet soruşturmasında, suçluların profesyonelliğine ışık yakacak. Maze ve Amenadiel tarafından Lucifer’in arkasından iş çevrilecek. Karakterin kırılma anlarını yaşadığı günlerde, desteğini almak yerine Dünya yaşamını sonlandırmasını tetikleyecek hamlelerde bulunacaklar. Charlotte ise veriminden yararlanılmaması için ikili tarafından biraz daha gölgede saklanılmaya çalışılacak. Bu konuda pek taviz vermek istemeyecekler ve planlarının işler olduğundan emin olmaya çalışacaklar. Lucifer ise kendilerine karşı sürpriz seçimlerde bulunacak.
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 7.4 4 Sezon22 Bölüm

      7.4   440

  Hikâye geçmişte cehennemin hükümdarlığını yapmış olan şeytan yani Lucifer’in, yeni hayatını aktaracaktır. Yıllar süren kötülük senaryosu, artık melek olan Lucifer için çekilmez gelmeye başlamıştır. İşinin verdiği yorgunluğu, Los Angeles’ta yeni bir hayata atılıp, acısını çıkarmaya karar verecek ve işinden istifa edecektir. Yeni yaşamında Lucifer Marningstar ismini kullanacak ve Lux adını vereceği bir bar açıp, dikkat çekmemeye çalışacaktır. Melek olduğu zamanlarda yardımcılığını yapan Mazikeen’de kendisine bu yeni yaşamda eşlik edecek ve barın yardımcılığı koltuğunda oturacaktır. Lucifer için sahip olduğu cazibe, kadınlara karşı en büyük silah olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında, insanların diğerlerinden saklamaya çalıştığı ve utandıkları tutkuları, sezme yeteneğine sahip olması, bir dizi olaya yol açacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Lucifer
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.01.2016
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80057918
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı